Dlaczego warto wybrać EL-GREG?

  1. Niesiemy ze sobą doświadczenie z setek prac elektrycznych. Dzięki temu montowane przez nas instalacje działają tak, jak powinny.
  2. Nasz zespół monterów – elektryków z uprawnieniami, jest w stanie zagwarantować poprawność i bezpieczeństwo instalacji, nawet w skomplikowanych przypadkach.
  3. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej optymalne rozwiązania.

O firmie

EL-GREG działa na rynku nieprzerwanie od 20 lat i dzisiaj jest już w pełni dojrzałą firmą – gotową do realizacji najbardziej wymagających projektów w zakresie nowoczesnych technologii użytkowych dla domu czy firmy. Obecnie podstawowym profilem naszej działalności są innowacyjne rozwiązania dotyczące klimatyzacji, fotowoltaiki, instalacji elektrycznych oraz ogrzewania.

Dzięki obserwacji nowych trendów technologicznych na rynku oraz zmieniających się oczekiwań użytkowników, staramy się całościowo zaspokajać potrzeby naszych klientów na wszelkie prace związane z elektryką. Jesteśmy entuzjastami idei łączenia nowoczesnych technologii oraz odnawialnych źródeł energii – na rzecz funkcjonalnych i ekologicznych rozwiązań służących nabywcom.

Misja

Misją naszej firmy jest wdrażanie rozwiązań, dzięki którym przyczyniamy się do ochrony otaczającej nas przyrody. Oferujemy solidność na każdym etapie realizacji najmniejszego nawet zlecenia. Siłą naszego zgranego zespołu jest fachowe doradztwo, rzetelność wykonawcza oraz terminowość.

Obsługujemy głównie region centralnej Polski, ale na swoim koncie mamy też mnóstwo udanych inwestycji w pozostałych rejonach naszego kraju. W ramach kompleksowych usług, oprócz optymalnego doboru i montażu instalacji fotowoltaicznych, kabli grzewczych oraz klimatyzacji, zapewniamy także pełne wsparcie serwisowe w tym zakresie. Wszelkie projekty realizujemy „pod klucz” – od koncepcji i optymalizacji rozwiązań, montaż, poprzez wsparcie w zakresie załatwienia formalności i finansowania – aż po nadzór i opiekę serwisową.

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami urządzeń, osprzętu i podzespołów. Dzięki temu, gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość, która wyraża się wysoką efektywnością, trwałością i niezawodnością oferowanych instalacji/systemów.

Napisz do nas

Jeśli chcesz wycenić którąś z usług lub masz do nas pytanie — daj nam znać.

    Szybki kontakt:
    505 054 354 biuro@elgreg.pl