Klimatyzacja

Nowoczesna klimatyzacja to komfort podczas upalnych dni, możliwość okresowego dogrzewania, a także pozytywny wpływ na samopoczucie.

Oferowane przez nas wydajne i funkcjonalne klimatyzatory renomowanych producentów to optymalne warunki temperaturowe i wilgotność w pomieszczeniu niezależnie od pogody za oknem. Wybrane klimatyzatory zapewniają ponadto właściwe filtrowanie i jonizację powietrza, przez co są też doskonałym rozwiązaniem dla astmatyków oraz alergików.

Gdzie montujemy klimatyzację?

W domach i mieszkaniach

W biurach i salach konferencyjnych

W gabinetach kosmetycznych i w obiektach służby zdrowia

W warsztatach, stacjach kontroli pojazdów i innych miejscach, gdzie jest potrzeba dostarczenia świeżego i chłodnego powietrza.

Pełne wsparcie w wyborze rozwiązania

Określ swoje potrzeby, a my dobierzemy odpowiedni klimatyzator pasujący do Twojego wnętrza i wymagań. Specjalista z EL-GREG zwróci uwagę na takie aspekty jak m.in.: miejsce montażu, funkcjonalność i oczekiwania finansowe.

Klimatyzator możemy zainstalować praktycznie w każdym miejscu – nie ma potrzeby przerabiania istniejących instalacji grzewczej i wentylacyjnej. Sterowanie urządzeniem jest proste i intuicyjne, użytkownicy mają możliwość ustawiania temperatury odpowiadającej ich preferencjom.

Profesjonalne ekipy monterskie

Nasi instalatorzy z niezbędnymi uprawnieniami oraz specjalistycznym sprzętem wykonują wszystkie klimatyzacje w sprawny i czysty sposób, tak aby montaż nie wiązał się z niedogodnościami po stronie Klienta.

Po montażu wykonujemy próby szczelności, wymuszamy wymaganą w układzie próżnię oraz sprawdzamy działanie zainstalowanej jednostki klimatyzacyjnej.

Jak wygląda proces nabycia klimatyzacji?

Klimatyzacja bez zużycia energii elektrycznej

Dla szczęśliwych posiadaczy prywatnej elektrowni słonecznej w postaci instalacji fotowoltaicznej, korzystanie z dobrodziejstw klimatyzacji wiąże się wyłącznie z wydatkiem na zakup i montaż urządzenia. Dzięki darmowej energii elektrycznej produkowanej przez panele fotowoltaiczne, użytkowanie klimatyzatora nic nie kosztuje!

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!

  Nasze realizacje

  Zobacz nasze realizacje z zakresu klimatyzacji.

  Stacja kontroli pojazdów w Strzybodze

  Stacja kontroli pojazdów w Skierniewicach

  Przychodnia Skierniewice

  Pomieszczenie biurowe – Piotrków Trybunalski

  Gabinet Stomatologiczny – Skierniewice

  Szybki kontakt:
  505 054 354 biuro@elgreg.pl